Üniversiteli çift, eve geldikten sonra öpüşmeye başlar. Ortamın sıcak olduğunu düşünecekler ki, klimayı açarlar ve öyle devam ederler. Yazın sıcağında klima ortamı soğutunca başlarlar soyunmaya. Kız gözlüklüdür ve gözlük ona ekstra seksapalite katmaktadır. Biraz ön sevişmeden sonra adamın sikini ağzına alır ve onu zevkin doruk noktalarına çıkarır. Sıra kendisine geldiğinde ise amını güzelce yalatır ve sikişe hazır hale gelir. Genç ve güzel amcığına erkeğinin sikini aldıktan sonra inlemeye başlar. Normal olarak çok hoşuna gitmektedir. Sonrasında üste çıkan hatun keklik gibi seke seke adamı tatmin etmektedir.

Ama adam daha fazlasını ister. Genç üniversitelinin götünü de sikmek ister ve kız da onu kırmaz. Götünü siktirdikten sonra artık sıra adamın boşalmasına geliştir ve kızın suratına hunharca boşalan adam, artık istediğini almış ve dinlenmeye çekilmiştir.

Üniversiteli gençlerin sevişmesi kadar normal bir şey olduğunu düşünmüyoruz. Sonuçta sevgili olsun olmasın kimseye karşı kesin bir bağlılıkları olmayan gençler, farklı vücutlarda farklı tatlar aramakta son derece haklılar. Her renk, her vücut tipi ve her arzu farklı zevkler yaşatır. Toplumun ahlak kurallarına uymadığı düşünülse de, aslında ahlaksızlıkların bunların yaşanmadığı toplumlarda daha fazla olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Belki de doğru olan budur.

Sevişmekten çekinmeyin, ama hastalıklardan korunmak için elinizden geleni yapın. İyi seyirler ve iyi sevişmeler.

Bulunduğu kategori:

Anal, Esmer, Joymii

Benzeri videolar:

, ,

Bir Yorum Yazın

Lütfen işaretli alanları boş bırakmayınız.