Seneler önce Amerika’ya göç etmiş ve orada kendilerine yeni bir yaşam kurmuş Arap ailenin kızı, Amerikan kültürüne göre büyümüştür. Ancak kültür ve aile baskısı yüzünden tam olarak bir Amerikalı olarak yaşayamamaktadır. Videoda izleyeceğiniz üzere, bir motosikletin arkasında erkek arkadaşıyla birlikte evinin önüne gelir. Annesi o sırada bulaşık yıkamaktadır. Motosikletin sesini duyan kadın jaluziyi açar ve kızının erkek arkadaşıyla birlikte geldiğini ancak başının açık olduğunu görür. O an sinirlenir. Genç kız ise dışarıdan eve her geldiğinde yaptığı gibi, çantasından türbanını çıkarır ve başına bağlar. Erkek arkadaşına da ne garip değil mi der. Adam kapıya kadar onunla beraber gelir. Küçük bir veda öpücüğü nedense gittikçe ateşlenir. Hani utanmasalar evin kapısının önünde sikişecek duruma gelecekler. Hatunun ebeveyni ise şüphelenir ve kapının gözünden bakar. Sinirlenir ve hemen kapıyı açar. Kolundan tutup içeri çekerken, kızı sevgilisini de içeri çeker. Bir anda kendilerini mutfak masasında otururken bulurlar. Annesi kızına bu adam sana uygun değil, biz senin kiminle evleneceğine karar verdik der. Ama bunu kabul etmeyen genç ben evlenmek istemiyorum der. Ne yani bir motorcuyla mı evleneceksin diye soran kadın istediği cevabı alamaz. Adam banyonun yerini sorar ve kalkıp gider.

Banyodayken kadın onun bu evden hemen çıkmasını istiyorum der. Kızı ise banyodan çıkmasını bekle der. Kadın sessizce banyonun kapısında bekler. Kapı açılınca genç adama hemen bu evden gitmeni istiyorum der. Ama ondan da beklediği cevabı alamaz. Ama onu seviyorum cevabını aldıktan sonra, babasının niyeti kötü, senin götünü keser der. Ama çok değişik anlar yaşanmaya başlar. Sorular çirkinleşir. Olgun kadınlardan hoşlanır mısın diye bir soru gelir, ardından, başka kadınlarla birlikte oluyor musun diye soran kadın bir anda göğüslerini açıp adamın ellerini tutar ve memelerini elletmeye başlar. Tabi ki genç adam bu sorular ve hareketler karşısında şok olur. Ama göğüslerin güzelliğine mi yoksa söylenenlere mi şok olduğunu anlamış değiliz. Araptan çok bir Fransız gibi öpüşen kadın, belli ki sikilmemekten deliye dönmüş durumdadır. Genç herif sevgilisine ihanet edemeyeceğini söyler ve ben gidiyorum der. Ancak kız arkadaşı bırakmaz. Anası ise bana hikayenizi anlatın deyip çifti masaa oturtur. Ama başka amacı olduğunu tahmin etmek gerçekten güç değil. Çiftimiz muhabbete dalınca masanın altına giren olgun kadın motorcunun sikini çıkarıp ağzına alır. Bu arada kızı hala konuşmaya devam etmektedir. Adam ise çaktırmamaya çalışır. Bu arada adamdaki sikin boyutu da gerçekten sağlamdır.

Bir süre sonra işler değişir. Genç kız annesinin sevgilisine sakso çektiğini görür. İlerleyen dakikalarda resmen bir anne kız rekabeti doğar. Hangisinin bu büyük siki hak ettiğini aralarında konuşurken, ikisi de bütün hünerlerini sergilemekte kararlıdırlar. Birbirlerini ittirerek resmen sakso yarışı yaparlar. Tabi ki bu hikaye bununla sınırlı kalmaz. Önce annesi, sonra da kızı koca yarağın üzerine oturur. Çeşitli pozisyonlarda çatır çutur sikiştikten sonra adam olgun hatunu domaltıp becermeye başlar. Tabi bir süre sonra boşalmak üzereyken dalgayı çıkarır ve ikisi birden diz çöküp ağzını açar. Ama tam adam boşalırken annesi kızını iter ve bütün dölleri kapar.

Bu değişik aile kavgasında en şanslı kişi elbette motorcu olur. Mia Khalifa hayranları başta olmak üzere herkesin hoşuna gidecek bu konulu videoyu, Türkçe alt yazılı porno deneyimiyle izleyin.

Bir Yorum Yazın

Lütfen işaretli alanları boş bırakmayınız.