Başlığa ne yazacağımızı inanın çok düşündük. Zira konu o kadar farklı ve koyulabilecek o kadar çok başlık var ki, biz basit bir şey yazdık ve alternatif başlıkları yorumlarda sizden bekliyoruz.

Kaldırımda elinde içkisi ile yürüyen adam, bankta oturan seksi bir hatun görür. Uzun uzun konuşurlar. Hatta bu konuşmalar görüntülere hızlandırılmış olarak geçmektedir. Bir süre sonra beraber kalkıp yürümeye başlarlar. Bir odaya gelirler. Raht görünen koltuğa otururlar ve odanın sıcak olduğundan bahsedip üstlerini çıkarırlar. Adam rahat etmek istiyorum der ve ayakkabılarını da çıkarır. Hatun da ayakkabılarını çıkarır ve bağdaş kurar. Ancak yakışıklı adam hatunun çoraplarını çıkarır. Onu gıdıklar. Kadın Almandır. İkisi de aslında birbirlerini tam olarak düzgün şekilde anlayamamaktadır. İkisi de belli ki yaramazdır. Kotun düğmesinin açık olduğunu fark eden erkek, bunun açık olması çok tehlikeli der. Baktı ki diğeri ses çıkarmıyor, daha da ileri gider. Üstünü başını çıkarır ve göğüslerini emmeye başlar. Sıra pantolona gelmiştir. Pantolonu çıkarırken resmen bekleyemez ve beyaz tenli taş hatunun götünü yalamaya başlar. Kot da çıktıktan sonra kendisi de soyunur. Kız sabırsızdır. Hemen ateşli bir öpüşmeye geçerler. Am yalama başlar ve ardından tabi ki sakso gelir.

Hikayenin bir evde geçtiğini düşünenler buradan sonra yanıldıklarını anlayacaklar. Çünkü merhaba diye kapıyı açıp içeri dalan taş gibi, kısrak gibi sarışın hatun adamın kendisinin de söylediği gibi partneridir. Tabi ki sizin düşündüğünüz sikiş partneri değil. Anlaşılacak dille, iş ortağı. Ve mekan da bu ikisinin ofisi. Resmen sokaktan bulduğu azgın Almanı ofise atan adam ortağına yakalanıyor. Sarışın hatun normal olarak sinirleniyor. Sonuçta burası bir iş yeri ve böyle şeyler olmasını tasvip etmiyor. Ama sonrasında işler daha da karmaşıklaşıyor. Meğerse bu ikisi ülkelerine gelen kadınlara rehberlik edip, düşürebildiklerini beraber sikiyolarmış. Fanteziye bakın. Sarı kafanın kızdığı nokta da, kendisine haber verilmemesi. Bir süre muhabbet ve tartışmadan sonra o da çifte katılıyor ve pandoranın kutusu açılıyor. Resmen kötülüğün merkezindeki kutu, İçinde onlarca sex oyuncağı, takma yarak, dildo ve vibratörün mevcut olduğu bu çanta neler görmüştür tahmin etmek zor değil. Almanın amını yalamaya ve parmaklamaya başlıyor. Dedik ya her türlü techizat mevcut diye, adam da koltuğun diğer tarafından bir selfie çubuğu çıkarıyor, götünü görmek istiyorum diyor. Aynı zamanda filmini de çekeceğini açıkça söylüyor. Alman orospunun hoşuna gidiyor ve izin veriyor. Değişik açılardan çekim yapıyorlar. Beyaz dildoyu hunharca sokan azgın sarışın ise yaptığı işten gerçekten keyif alıyor gibi görünüyor. Sonunda sikiş başlıyor. Çılgınlar gibi zıplayan ve çığlıklar atan kız, günün en mutlu turisti olsa gerek.

Öteki de soyunuyor ve kendisini tatmin etmeye başlıyor. Turisti her türlü sonuna kadar kullanmaya çalışan çift, buldukları en azgın insanın bu olduğunda hemfikir oluyorlar. Bir yandan adam onun amını sikerken, diğeri de amını yalatıyor. Aralarında geçen muhabbetler de işe enteresanlık katıyor. Eğer sen gelmeseydin bunu sabaha kadar sikerdim diyen adama, kadın sana kalsa öyle olacaktı diyor. Ama tabi bu arada alttaki kadın tamamen resmen mengenede. Kaçacak hiçbir yeri yok. O pozisyon senin bu pozisyon benim derken adam boşalmaya yakın ikisini de elinin altına alıyor. İkili oral seks başlıyor. Biri taşak yalama işlemini yaparken diğeri ağzına alıyor. Bu adamın yerinde olmak istemeyecek erkek yoktur diye düşünüyoruz. Ve sonunda adam misafirlerinin ağzına boşalıyor.

Bu hikayenin en sevdiğimiz yanlarından biri, başrol oyuncusu adamın normal boyutlarda bir sike sahip olması. Bu konu hakkında diğer videolarımızın altında birçok açıklama mevcut. Zira bu konu birçok erkeğin kadınlara korku ile yaklaşmasına sebep oluyor. Çünkü henüz bakir olan genç erkekler, izledikleri porno filmlerde birbirinden büyük sikleri görünce kendilerini yetersiz hissedebiliyor. Bu filmimizde ise başrol oyuncusunun yarağı gayet normal boyutta ve kadınları tatmin ettiği, yeterli olduğu da açık şekilde görülüyor. Yani sonuç olarak adult film sektöründe gördüğünüz şeylerden etkilenmeyin. Gerçek hayatta ne hatunlar, ne de erkekler kusursuz değil. Zevkle izleyin ve mastürbasyon yapın.

Bulunduğu kategori:

Grup, Joymii, Konulu

Benzeri videolar:

, , ,

Bir Yorum Yazın

Lütfen işaretli alanları boş bırakmayınız.