İngilizce öğrenme bahanesi ile internette gördüğü ilana müracaat eden adam, aslında ingilizce hocasını görmüş ve beğenmiştir. Ona yaklaşmak için elinden geleni yapacaktır. Sonrasında ilk ders için randevu alır ve hoca kendi evinde ders vermektedir. İlk derste neler yapması gerektiğini soran adama, başlangıç kitaplarını alman lazım der. Ancak kadın kameradan rahatsız olmuştur. Neden kamera kullanıyorsun der. Adam da cevaplar: Dersleri tekrar etmek için kaydediyorum rahatsız mı oldunuz acaba der. Kadın açıkçası çok hoşnut değildir. Neden yüzünü çektiğini sorar. Öğrenci de aslında yüzünü çekmediğini söyler. Ders ücretinin 250 kron olduğunu öğrenen adam, eğer 700 kron verirsem kamerayı kabul eder misin der. Kadın da kulağa hoş geliyor der. Aslında bu adamın ilk adımıdır ve amacının ilk evresine ulaşmıştır.

Neden ingilizce öğrenmek istiyorsun diye soran hatuna, ingiliz bir tanıdığım var onu anlamıyorum, bu yüzden dil öğrenmek istiyorum der. Kadına sen bu dili nerede ve nasıl öğrendin diye sorunca, hatunun tamamen kendi çabası ile öğrendiğini öğrenir. Haftada 3 kere gelmek istediğini söyler.

Daha sonrasında kadını kafalamak için ingiliz kız arkadaşıyla arasında geçmesi muhtemel muhabbetleri anlatır. Ancak tabi ki asıl amacı bu diyaloglar üzerinden ingilizce hocasına yürümektir. En sonunda iş paraya gelir. Açıkça istediğini söyleyen adam, masaya 20000 kron koyar. Kadın ise hayır ben bir öğretmenim, biri duyarsa işimden olurum der. Ayrıca her şeyi kaydediyorsun diye üsteler. Ancak adam kararlıdır. Çekingen davranan ama ikna edilebilecek biri olduğunu anladıktan sonra daha da üstüne gider. Ona 5000 kron daha vereceğini yani 25000 kron vereceğini söyler. Kadın kameradan söz edince, kamerayı kapatıyorum der ve kapatmış gibi yapar. Öğretmen en sonunda kabul eder.

Uzun bir saksodan sonra adamın üzerine çıkıp zıplamaya başlar. Adam güzel güzel sikmektedir. Resmen kadını osurtarak siker. Kadını domaltıp sikerken kamerayı fark edince bir anda kalkar. Bu iş bitti der. Adam ise görüntüleri sadece kendisi için kaydettiğini, bunu hiçbir yerde yayımlamayacağını söyler. Zaten zevke gelmiş orospu öğretmeni ikna etmesi çok zor olmaz. Kolundan tutup yatak odasına götürür ve yatağın üzerine domaltır. Göt deliği bile harika olan kadından daha fazla görüntü almak için sikini ondan çıkarır ve bana amını göster diyerek, onu parmaklarken kameraya kaydeder. Bu sarışın hatunun da hoşuna gider. Sonrasında bizim de en sevdiğimiz seks çeşitlerinden biri olan, kadın domalmışken kendi hareket etmeye başlar. Bunun ardından göğüslerinin arasına verdiği siki gittikçe zevkin doruk noktalarına ulaşmaktadır. Son bir kez kadını yatağa uzandırıp amcığının meydana çıktığı görüntülerde ikisi de halinden çok memnun görünüyor. Artık boşalmak üzere olan adam sikini kadının göğüslerine kadar getiriyor ve kadının güzel memelerine boşalıyor.

Ardından kısa bir muhabbetin ardından bir daha ne zaman gelmesi gerektiğini soruyor. Öğretmen ise biz seni arayacağız diyor. Gerçekten harika bir kadın ve bir o kadar güzel bu pornoyu izlemeden boşalmayın.

Bir Yorum Yazın

Lütfen işaretli alanları boş bırakmayınız.