Evinde bilgisayar başında çalışan adam, yorgun düşmüştür. Kısa bir şekerlemeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Belgesini kaydettikten sonra son bir kez telefonuna göz atar ve masaya başını koyup uykuya geçer. Bir süre sonra kız arkadaşı odaya gelir ve erkek arkadaşının uyuduğunu fark eder. Ne zamandır planladığı ancak bir türlü uygulayamadığı planını uygulama zamanı gelmiştir. Adamda iphone 6 telefon vardır ve parmak izi kilidi ile kapatmıştır. Kız uyuyan adamın parmağını tutup telefonun kilidini açar. Telefonda gezinmeye başlar. Gördükleri karşısında şok olan hatun küfürler etmeye başlar. Ancak buna karşın hemen bir intikam planı kurar kafasında. Telefonla eski sevgilisini arar ve ona yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Adam da gelmeyi kabul eder. Kadın bir deftere not yazar. Notta, seni salonda bekliyor olacağım yazmaktadır. Uyandıktan sonra notu görüp heyecanla salonda dalan herif, kadını mumlar yakmış ve son derece seksi bir elbise içinde bulur. Hemen gaza gelir. Kadın oyununu oynamaya başlar ve ona bir sürpriz hazırladığını söyler. Ancak saf adam resmen adrenalin patlaması yaşar. Kız onu direğe bağlarken, daha sıkı bağla daha sıkı diye resmen komut veriyor. Kapı çaldıktan sonra daha da gaza geliyor. Evet aynı anda iki çıtırı sikeceğim der. Halbuki gelen, kel ve çirkin bir heriftir. Bu arada bu adamlar nasıl böyle güzel karıları sikebiliyor o da başka bir felsefik konu. Bir süre ses gelmeyince bağlanan adam şüpheleniyor. Bu sırada hatun da diğer adama sessizce olayı anlatıyor. Göz bandı çıktıktan sonra ak göt kara göt belli oluyor. Şok olan adama açıklamayı çıtır yapıyor. Onu aldattığını ve bunun için intikam alacağını söyleyip diğer adamla öpüşmeye başlıyor. Bağlı olan çıldırıyor ama ne yaparsa yapsın azgın ikili duracak gibi durmuyor.

Genç kadın zaten önceden hazırlığını yapmış; üzerinde ne sütyen var ne külot. Yalnız kadının vücudu harika. Belli ki sporcu bir tip. Bunu en iyi kollarından anlamak mümkün. Tabi ki pürüzsüz mermer gibi teni de cabası. Soyunduktan sonra sıra diğerini soymaya gelir. Adamın sikini ağzına alıp saksoya başlar. Bu arada Bağlı olan da bağırıp çağırmaktadır. Hatta enteresan konulara girer. Mimar olduğunu bu direğin salonun ortasında ne aradığını sorar. İzlemek istememektedir ama o pozisyonda yapabilecek çok bir şeyi yoktur. Diğerleri ona aldırmadan eğlencelerine devam ederler. Kız amını yalatmak için bacaklarını açar ve yalatırken inlemeye başlar. Sevgilisi de gözlerimi bağla amına koduğum, görmek istemiyorum der. Uzunca bir süre oral seksten sonra kızı domaltıp becermeye başlayan adamın büyük siki daracık amcığa zorla giriyor.

Adam artık benim hayatımda yerin yok diyor ama nafile. Bu sikiş sonuna kadar gidecek. Bundan sonrası zevke giriyor. Kız sikilirken arada sırada adama bakmayı da ihmal etmiyor. Üste çıkarken gerçekten çok seksi görünen kız, sikişmekten zevk alıyor. Tabi bu dakikadan sonra adamın nereye boşalacağını merak etmek kalıyor hepimize. İkisi birden sevişmeyi bırakıp boşalma ritüeli için hazırlanıyorlar ve adam genç kızın harika memelerine boşalıyor. Diğer adam da kudurmuş bir şekilde direğe bağlı vaziyette salonun ortasında kalıyor.

Bulunduğu kategori:

Konulu, Rus, Xvideos

Benzeri videolar:

,

Bir Yorum Yazın

Lütfen işaretli alanları boş bırakmayınız.